Kandža, kandžas aparāti, destilācijas aparāti

 Latviski По русский In English

Turbo raugs destilācijai PuriFERM XXL 100 l


puriferm turbo raugs spirtam 100l

Turbo raugs destilācijai PuriFERM XXL 100 l

Lai pagatavotu 100L: izsķīdināt 25kg cukura vai 28 kg dekstrozes 40 litros karsta ūdens. Rūpīgi izmaisīt.

Pieliet ūdeni līdz 100 litriem. Atdzesēt līdz 25°C. Pievienot Alcotec Mega pack 100L paciņas saturu un visu rūpīgi izmaisīt. Raudzēšanas laiks 4-6 dienas pie optimālās temperatūras 21°C-29°C. Alkohola tolerance līdz 18%.

...
Komentāri (0)  |  2020-03-11 00:47  |  Skatīts: 2544x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Komplekts "SPECS"


Tvaicēšanas iekārta "Specs" ir daudzfunkcionāls refluksa deflegmators ar negatīvu slīpuma leņķi. Iekārtu var izmantot kā jaudīgu destilētāju un kā deflegmatoru rektificēšanas kolonnai. Tādējādi, iegādājoties "Specs", jūs varat iegūt pilnu dzērienu spektru, ko pagatavot mājas apstākļos  - t.i. augstvērtīgus aromātiskus destilātus, spirtu-rektifikātu un starpproduktu starp rektifikātu un destilātu, kas ir ar augstu stiprību un tīrības pakāpi, turpat arī saglabājot tvaicējamā produkta aromātu.

...
2018-06-11 06:12  |  Skatīts: 5063x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Destilēšanas aparāts "PIRMAIS"


"Pirmais" ir pilnīgi gatavs darbam destilēšanas  komplekts ar iebūvētu saustvaices zonu. Ierīcei ir kompakts izmērs un tās elementi var ietilpt gandrīz jebkurā virtuves skapī. Uzglabāšanas ērtība nav vienīgā šāda modeļa priekšrocība. 

...
2018-06-04 02:15  |  Skatīts: 8239x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Brāgas kolonna "IDEJA"


Jaudīga kompakta iekārta paredzēta augstvērtīgai destilācijai. Iekārta ļauj pagatavot destilātus ar stiprību līdz pat 90%.

...
2018-06-03 23:31  |  Skatīts: 5508x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Labākā dāvana vīrietim


 Mums katram ir nācies piedzīvot situāciju, kad ir pienācis brīdis un tu lauz galvu ar domu, ko uzdāvināt savam draugam vai vīram, bet prātā tik vien kā ienāk idejas par kaut kādām sen kādreiz  jau dāvinātām banālām lietām, piemēram kā pulkstenis, kāda krāsaina šlipse vai kādas firmas  pildspalva. 
...
Skatīts: 6427x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Dropper 40 autonomā dzesēšanas sistēma


 Autonomā dzesēšanas sistēma ADS
DROPPER 40 ir iespējams izveidot autonomo dzesēšanas sistēmu. Sistēma sastāv no vadības bloka (1), cirkulācijas sūkņa (2), siltummaiņa jeb radiatora (3), izplešanās trauka (4) un pieslēgumiem (5). Vadības bloks nodrošina cirkulācijas sūkņa barošanu un tā korektu ieslēgšanos un izslēgšanos. Siltummainis nodrošina siltuma aizvadīšanu no dzesēšanas šķidruma. Attēlā redzamais siltummainis ir tikai priekšstatam par sistēmas darbību. Realitātē siltummainis nepieciešams ar krietni lielāku jaudu (skat.
...
2016-04-04 11:41  |  Skatīts: 7154x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Dropper 40 procesu kontrolieris - MINI CONTROL


 MINI CONTROL

Tas paredzēts lai atvieglotu darbu ar destilatoru, un taupītu Jūsu dārgo laiku. Kontrolieris nenodrošina pilnu automatizācijas procesu, taču ļoti atvieglo dzīvi. Tas ļauj atstāt aparātu nosacīti bez uzraudzības. Tas nodrošina abu procesu (pirmreizējais vai otrreizējais) korektu nobeigumu. Pirmreizējā procesa beigu fāzē, tas nolasa iegūtā destilāta daudzumu, to sasniedzot izslēdz aparāta elektro barošanu un dzesēšanas ūdens padevi, vai cirkulāciju, ja tāda ir izveidota (skatīt autonomo dzesēšanu). Otrreizējā procesa beigu fāzē, tas noķer brīdi kad sākās astes, un atslēdz ūdens padevi, vai cirkulāciju, ja tāda ir izveidota (skatīt autonomo dzesēšanu). Mini control komplektācijā ietilpst kontroliera bloks, līmeņa sensors, barošanas kabelis. Pēc nepieciešamības atkarībā no uzstādīšanas situācijas, komplektācijā papildus nepieciešams elektro magnētiskais ūdens vārsts vai cirkulācijas
...
2016-04-04 11:35  |  Skatīts: 5333x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Dropper 250 PRO - profesionāļu izvēle


 DROPPER PRO 250

DROPPER PRO sērijas iekārtas paredzētas profesionālai darbībai.

DROPPER PRO 250 ir pārtrauktās darbības augstas efektivitātes universālā destilācijas iekārta ar lietderīgo ietilpību 250 litri. Ar šo iekārtu iespējams iegūt gan pirmreizējo destilātu no augļu un ogu fermentācijas produktiem gan arī tīro destilātu līdz pat 96%.
...
2016-04-04 11:20  |  Skatīts: 6483x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.