Kandža, kandžas aparāti, destilācijas aparāti

 Latviski По русский In English

Labākā dāvana vīrietim


 Mums katram ir nācies piedzīvot situāciju, kad ir pienācis brīdis un tu lauz galvu ar domu, ko uzdāvināt savam draugam vai vīram, bet prātā tik vien kā ienāk idejas par kaut kādām sen kādreiz  jau dāvinātām banālām lietām, piemēram kā pulkstenis, kāda krāsaina šlipse vai kādas firmas  pildspalva. 
Bet mēs aizmirstam, ka visi vīrieši sirdī ir izgudrotāji un nav labākas dāvanas par tādu  ar kuru viņš varēs izpaust savas prasmes un talantus, kā arī radīt kaut ko savu - īpašu.  Protams  dāvanai ir jāpierāda tas ka Jūs viņu labi pazīstat, kā arī parādot, ka Jūs cenšaties viņa dzīvi tikai  padarīt patīkamāku un interesantāku.
Neliekuļosim, mēs zinām, ka gandrīz visi vīrieši kaut kādā  mērā lieto alkoholu, tāpēc viena no interesantākajām dāvanām  ir KANDŽAS APARĀTS.
Par nožēlu  ne visas dāvanas vīriešos izraisa pozitīvas emocijas, kas saistās ar tehniskām lietām un dažādiem procesiem ko var pasākt ar dāvanu. Tāpēc ir vērts atzīmēt, ka lielākā daļa dāvanu vīrietim ir kārtējais aksesuārs, kurus kaut kur novieto un pēc daudziem gadiem to ir sakrājies vesels kalns, bet KANDŽAS APARĀTS tā ir pavisam cita lieta. Tas vīrietim dod mājās jaunu nodarbi, kas var izvērsties par pastāvīgu hobiju. Iedomājieties ar kādu lepnumu Jūsu apdāvinātais vīrietis cienās Jūsu ģimenes draugus un radus ar paša pagatavotu liķieri no Jūsu ģimenes dārza ogām, vai pēc savas īpašas receptes pagatavotu konjaku.
Uz šo brīdi lielākai daļai no mums ir kāds dārzs vai pirts kur pavadām brīvo laiku. Iedomājieties cik patīkami pēc labi pastrādātas dienas dārzā, pēc pirts ar draugiem pasēdēt un baudīt kvalitatīvu dzērienu. Bez tam nevajag aizmirst, ka katrs vīrietis ir savas mājas saimnieks, vai arī tiecas par tādu būt, tāpēc vēlos piezīmēt, ka dāvinot KANDŽAS
APARĀTU Jūs tikai to apstiprināsiet. 
Piekritīsiet, ka ne katram saimniekam ir iespēja pacienāt draugus un paziņas ar paša sagatavotu dzērienu. KANDŽAS APARĀTS, kas uzstādīts jūsu vasarnīcā, tai dos sava veida rozīnīti, kā arī tas būs iemesls draugu uzaicināšanai un kopēju pasākumu organizēšanai.
Bez tam, ja KANDŽAS APARĀTA īpašnieks pats ir izsekojis visam dzēriena pagatavošanas procesam, var būt drošs, ka viņa dzēriens ir tīrs, bez jebkādiem ķīmiskiem piemaisījumiem, kas var kaitēt veselībai.
Tāpēc ir vērts piezīmēt, ka kandža ir viens no tīrākiem un kvalitatīvākajiem alkoholiskiem dzērieniem, salīdzinot ar citiem pieejamiem piemēram veikalos. Protams apkārt ir raibs ar visādām dāvanām, ko dāvināt vīriešiem, bet ja Jūs vēlaties lai Jūsu dāvana patiešām izceltos starp pārējām un tiešām būtu tuva jubilāra sirdij, tad KANDŽAS APARĀTS  IR ĪSTĀ IZVĒLE
Skatīts: 6427x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ