Kandža, kandžas aparāti, destilācijas aparāti

 Latviski По русский In English

Komplekts "SPECS"


Tvaicēšanas iekārta "Specs" ir daudzfunkcionāls refluksa deflegmators ar negatīvu slīpuma leņķi. Iekārtu var izmantot kā jaudīgu destilētāju un kā deflegmatoru rektificēšanas kolonnai. Tādējādi, iegādājoties "Specs", jūs varat iegūt pilnu dzērienu spektru, ko pagatavot mājas apstākļos  - t.i. augstvērtīgus aromātiskus destilātus, spirtu-rektifikātu un starpproduktu starp rektifikātu un destilātu, kas ir ar augstu stiprību un tīrības pakāpi, turpat arī saglabājot tvaicējamā produkta aromātu.

Šī modeļa vienkāršība un uzticamība padara to ērti lietojamu arī destilēšanas iesācējiem.

Iekārtu "Specs", destilācijas režīmā, nav nepieciešams aprīkot ar papildus dzesātāju, tam ir augsta ražība - līdz 5 litriem stundā. Lai paaugstinātu destilāta stiprību papildus var izmantot darba kolonnu, kas ir iekļauta komplektā.

Ar darba kolonnas palīdzību var iegūt arī tīru spirtu r stiprību līdz 96%, šādā darba režīmā iekārtas ražība būs līdz 900ml stundā.

Dzesētāja konstrukcijā tiek izmantots spirāles tipa dzesētājs,  tinuma garums -  3,5 metri, kas nodrošina visefektīvāko dzesēšanu. Dzesētājas ūdens apgādi nodrošina ar ½ " skrūves savienojuma pieslēgumu, kas droši aizsargā pret ūdens noplūdēm. Ūdens novadīšana tiek veikta caur PVC šļūteni ar diametru 8 mm.

Atlases ātruma un atgriezeniskās flegmas ātrums tiek regulēts ar Gofmana žņaugu, kas iekļauts iekārtas komplektā.

Termometra ligzdas diametrs ir 6mm, kas ļauj izmantot digitālo mājsaimniecības termometru vai arī pieslēgt augstas precizitātes mērierīces.

Iekārtas stiprināšanai pie tvaicēšanas kuba tiek izmantots 1¼" skrūves savienojums.

Tehniskie dati:

  • Ražība destilēšanas režīmā – līdz 5l/h
  • Rekomendējamā siltuma padeve destilēšanas režīmā – līdz 3,5 kW
  • Destilāta temperatūra – ne augstāka par dzesēšanas ūdens temperatūru.
  • Rekomendējamā siltuma padeve rektificēšanas režīmā – līdz 2 kW
  • Pievadcauruļu diametrs – 8mm
  • Iekārtas materiāls – nerūsējošais tērauds AISI 304, sieniņu biezums 1mm.
  • Tvaicēšanas katls 14l izgatavots no nerūsējoša tērauda AISI 304, tvertnes dibens no nerūsējoša tērauda AISI 430 (piemērota arī uz indukcijas plīts virsmas)

2018-06-11 06:12  |  Skatīts: 5014x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ