Kandža, kandžas aparāti, destilācijas aparāti

 Latviski По русский In English

Labākā dāvana vīrietim


 Mums katram ir nācies piedzīvot situāciju, kad ir pienācis brīdis un tu lauz galvu ar domu, ko uzdāvināt savam draugam vai vīram, bet prātā tik vien kā ienāk idejas par kaut kādām sen kādreiz  jau dāvinātām banālām lietām, piemēram kā pulkstenis, kāda krāsaina šlipse vai kādas firmas  pildspalva. 
...
Skatīts: 1833x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dropper 40 autonomā dzesēšanas sistēma


 Autonomā dzesēšanas sistēma ADS
DROPPER 40 ir iespējams izveidot autonomo dzesēšanas sistēmu. Sistēma sastāv no vadības bloka (1), cirkulācijas sūkņa (2), siltummaiņa jeb radiatora (3), izplešanās trauka (4) un pieslēgumiem (5). Vadības bloks nodrošina cirkulācijas sūkņa barošanu un tā korektu ieslēgšanos un izslēgšanos. Siltummainis nodrošina siltuma aizvadīšanu no dzesēšanas šķidruma. Attēlā redzamais siltummainis ir tikai priekšstatam par sistēmas darbību. Realitātē siltummainis nepieciešams ar krietni lielāku jaudu (skat.
...
2016-04-04 11:41  |  Skatīts: 2403x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dropper 40 procesu kontrolieris - MINI CONTROL


 MINI CONTROL

Tas paredzēts lai atvieglotu darbu ar destilatoru, un taupītu Jūsu dārgo laiku. Kontrolieris nenodrošina pilnu automatizācijas procesu, taču ļoti atvieglo dzīvi. Tas ļauj atstāt aparātu nosacīti bez uzraudzības. Tas nodrošina abu procesu (pirmreizējais vai otrreizējais) korektu nobeigumu. Pirmreizējā procesa beigu fāzē, tas nolasa iegūtā destilāta daudzumu, to sasniedzot izslēdz aparāta elektro barošanu un dzesēšanas ūdens padevi, vai cirkulāciju, ja tāda ir izveidota (skatīt autonomo dzesēšanu). Otrreizējā procesa beigu fāzē, tas noķer brīdi kad sākās astes, un atslēdz ūdens padevi, vai cirkulāciju, ja tāda ir izveidota (skatīt autonomo dzesēšanu). Mini control komplektācijā ietilpst kontroliera bloks, līmeņa sensors, barošanas kabelis. Pēc nepieciešamības atkarībā no uzstādīšanas situācijas, komplektācijā papildus nepieciešams elektro magnētiskais ūdens vārsts vai cirkulācijas
...
2016-04-04 11:35  |  Skatīts: 1811x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dropper 250 PRO - profesionāļu izvēle


 DROPPER PRO 250

DROPPER PRO sērijas iekārtas paredzētas profesionālai darbībai.

DROPPER PRO 250 ir pārtrauktās darbības augstas efektivitātes universālā destilācijas iekārta ar lietderīgo ietilpību 250 litri. Ar šo iekārtu iespējams iegūt gan pirmreizējo destilātu no augļu un ogu fermentācijas produktiem gan arī tīro destilātu līdz pat 96%.
...
2016-04-04 11:20  |  Skatīts: 1975x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.